top of page

ソーシャルグループ

公開·11名のメンバー
Jayden Brown
Jayden Brown

Apkārt pasaulei 80 dienās: ceļojuma stāsts un fotoattēli


Spēle 80 dienas apkārt pasaulei: kā izbaudīt piedzīvojumu no mājas
Ja jums patīk ceļot un lasīt fantastiskus stāstus par eksotiskiem zemju gabaliem un neaizmirstamiem notikumiem, tad jums noteikti jāizmēģina spēle 80 dienas apkārt pasaulei. Šī ir interaktīva teksta piedzīvojumu spēle, kas ļauj jums iemiesot slaveno detektīvu Fils Fogu un viņa uzticamo palīgu Paspartū. Jūsu uzdevums ir apceļot pasauli 80 dienās vai ātrāk, izmantojot dažādus transporta līdzekļus un risinot dažādas problēmas. Šī ir ne tikai aizra Spēle 80 dienas apkārt pasaulei ir ne tikai aizraujoša un izklaidējoša, bet arī mācību un kultūras bagātinoša. Jūs varat uzzināt daudz interesantu faktus par dažādām valstīm, pilsētām, cilvēkiem un tradīcijām, kā arī izbaudīt skaistus un krāsainus attēlus un skaņas. Spēle ir piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem, jo tā piedāvā dažādus grūtības līmeņus un iespējas pielāgot savu ceļojumu. Spēle ir arī ļoti atkārtojama, jo katrs spēles reizs ir atšķirīgs un pilns ar pārsteigumiem. Ja jūs esat gatavi doties uz lielo piedzīvojumu, tad turpiniet lasīt un uzziniet vairāk par spēli 80 dienas apkārt pasaulei.
spele 80 dienas apkart pasauleiSpēles vēsture un iedvesma
Spēle 80 dienas apkārt pasaulei ir iedvesmota no slavenā franču rakstnieka Žila Verna romāna "Apkārt pasaulei 80 dienās", kas tika publicēts 1873. gadā. Romāns stāsta par Fils Fogu, bagātu angļu džentlmeni, kurš pieņem likmi, ka viņš var apceļot pasauli 80 dienās. Viņš dodas ceļojumā kopā ar savu franču kalpu Paspartū, kurš ir viņa uzticamais draugs un palīgs. Viņiem jāpieredz daudz piedzīvojumu, šķēršļu un briesmu, kā arī jāsaskaras ar Foga vajadzīgajiem, kuri domā, ka viņš ir zaglis. Romāns ir kļuvis par vienu no Verna slavenākajiem darbiem un ir ietekmējis daudzas citas literatūras, filmu un spēļu darbus.


Spēle 80 dienas apkārt pasaulei nav tiešs romāna pārstāsts, bet gan brīva interpretācija, kas pievieno jaunus elementus un iespējas. Spēle tika izveidota 2014. gadā britu spēļu studijas inkle puses. Spēles autors ir Megžejs Džeksons, kurš ir pazīstams arī kā lomu spēļu grāmatu sērijas "Fighting Fantasy" līdzautors. Spēle ir pieejama iOS, Android un Windows operētājsistēmām.


Spēles noteikumi un mērķis
Spēles noteikumi ir vienkārši: jums jāapceļo pasauli 80 dienās vai ātrāk, izmantojot dažnedažus transporta līdzekļus un risinot dažnedažas problēmas. Jums jāpl Spēles noteikumi ir vienkārši: jums jāapceļo pasauli 80 dienās vai ātrāk, izmantojot dažnedažus transporta līdzekļus un risinot dažnedažas problēmas. Jums jāplāno savs maršruts, jāizvēlas savs transporta līdzeklis, jāpērk un jāpārdod preces, jāsarunā ar cilvēkiem, jāpieņem lēmumi un jādzīvo ar to sekām. Jums arī jāuzrauga savs naudas, laika un veselības līmenis, jo tie ietekmē jūsu ceļojuma veiksmi. Spēles mērķis ir ne tikai apceļot pasauli, bet arī izbaudīt ceļojumu un iegūt jaunas zināšanas un iespaidus.


Spēles galvenie tēli un viņu lomas
Spēles galvenie tēli ir Fils Fogs un Paspartū, kuri ir iedvesmoti no romāna varoņiem. Fils Fogs ir bagāts un ekscentrisks angļu džentlmenis, kurš ir apņēmies apceļot pasauli 80 dienās, lai pierādītu savu drosmi un intelektu. Viņš ir ļoti mierīgs, pieklājīgs un racionāls, bet arī nedaudz auksts un atturīgs. Paspartū ir Foga franču kalps, kurš ir viņa uzticamais draugs un palīgs. Viņš ir ļoti dzīvespriecīgs, draudzīgs un radošs, bet arī nedaudz neprātīgs un nepieredzējis. Viņš bieži nonāk sarežģītās situācijās, bet arī atrisina daudzas problēmas.


* spele apkart pasaulei 80 dienas online


* apkart pasaulei 80 dienas galda spele


* apkart pasaulei 80 dienas gramata


* apkart pasaulei 80 dienas filma


* apkart pasaulei 80 dienas multene


* apkart pasaulei 80 dienas audio gramata


* apkart pasaulei 80 dienas speles noteikumi


* apkart pasaulei 80 dienas speles recenzija


* apkart pasaulei 80 dienas speles atsauksmes


* apkart pasaulei 80 dienas speles instrukcija


* apkart pasaulei 80 dienas speles video


* apkart pasaulei 80 dienas speles cena


* apkart pasaulei 80 dienas speles pirkt


* apkart pasaulei 80 dienas speles izdevnieciba


* apkart pasaulei 80 dienas speles autors


* apkart pasaulei 80 dienas speles ilgums


* apkart pasaulei 80 dienas speles dalibnieku skaits


* apkart pasaulei 80 dienas speles vecuma ierobezojums


* apkart pasaulei 80 dienas speles strategija


* apkart pasaulei 80 dienas speles veidi


* apkart pasaulei 80 dienas speles izlase


* apkart pasaulei 80 dienas speles karte


* apkart pasaulei 80 dienas speles zanrs


* apkart pasaulei 80 dienas speles stasts


* apkart pasaulei 80 dienas speles galvenie varoni


* apkart pasaulei 80 dienas speles izskats


* apkart pasaulei 80 dienas speles dizains


* apkart pasaulei 80 dienas speles kvalitate


* apkart pasaulei 80 dienas speles prieksskats


* apkart pasaulei 80 dienas speles salidzinajums


* apkart pasaulei 80 dienas speles alternativas


* apkart pasaulei 80 dienas speles papildinajumi


* apkart pasaulei 80 dienas speles vesture


* apkart pasaulei 80 dienas speles popularitate


* apkart pasaulei 80 dienas speles iedvesma


* apkart pasaulei 80 dienas speles izglitiba


* apkart pasaulei 80 dienas speles izklaide


* apkart pasaulei 80 dienas speles konkursa nosacijumi


* apkart pasaulei 80 dienas speles loterija


Spēlē ir arī citi tēli, kuri parādās dažādos ceļojuma posmos. Daži no viņiem ir draudzīgi un palīdzīgi, bet citi ir nedraudzīgi un bīstami. Daži no viņiem ir iedvesmoti no romāna tēliem, bet citi ir oriģināli. Piemēram, spēlē varat satikt detektīvu Fiksu, kurš domā, ka Fogs ir zaglis; Aouda, skaistu indieti sievieti, kuru Fogs glābj no upurēšanas; kapteini Nemo, noslēpumainu zemūdens kuģa vadoni; un daudzus citus.


Spēles ceļojuma maršruts un galamērķi
Spēles ceļojuma maršruts nav fiksēts, bet gan atkarīgs no jūsu izvēlēm. Jūs varat izvēlēties starp daudziem iespējamiem galamērķiem un pilsētām, kuras varat apmeklēt. Katra pilsēta piedāvā savas īpatnības un iespējas. Jūs varat uzzin Transporta līdzeklis ne tikai ietekmē jūsu ceļojuma ātrumu un izmaksas, bet arī jūsu ceļojuma pieredzi. Daži transporta līdzekļi ļauj jums redzēt un izpētīt daudz vairāk nekā citi. Daži transporta līdzekļi ir saistīti ar dažādiem stāstiem un notikumiem, kas var padarīt jūsu ceļojumu aizraujošāku vai sarežģītāku. Daži transporta līdzekļi ir unikāli un oriģināli, kas var piešķirt jūsu ceļojumam īpašu šarmu un stilu. Jums jāizvēlas transporta līdzeklis, kas atbilst jūsu personībai un gaumei.


Spēles izvēles un sekas
Spēle 80 dienas apkārt pasaulei ir ļoti dinamiska un mainīga. Jūs nekad nezināt, kas var notikt nākamajā pilsētā vai nākamajā transporta līdzeklī. Jūs varat saskarties ar dažādām situācijām, kas prasa jūsu reakciju un lēmumu. Jūs varat arī veikt dažādas izvēles, kas ietekmē jūsu ceļojumu un tā rezultātu. Jūs varat izvēlēties, kuru pilsētu apmeklēt, kuru transporta līdzekli izmantot, kuru personu uzklausīt, kuru preci iegādāties, kuru darbību veikt un tamlīdzīgi. Katra jūsu izvēle ir svarīga un nes sev sekas.


Spēles izvēles un sekas ir daudzveidīgas un interesantas. Dažas no tām ir pozitīvas, bet citas ir negatīvas. Dažas no tām ir maznozīmīgas, bet citas ir būtiskas. Dažas no tām ir tūlītējas, bet citas ir ilgtermiņa. Dažas no tām ir paredzamas, bet citas ir neparedzamas. Jums jābūt gatavam uzņemties atbildību par savu izvēli un tās sekām. Jums arī jābūt gatavam pielāgoties mainīgajiem apstākļiem un iespējām. Spēle 80 dienas apkārt pasaulei ir spēle par izvēli un sekām.


Spēles grafika un skaņa
Spēle 80 dienas apkārt pasaulei ir vizuāli un akustiski pievilcīga. Spēle izmanto kr Spēle 80 dienas apkārt pasaulei ir vizuāli un akustiski pievilcīga. Spēle izmanto krāsainus un stilizētus attēlus, kas ataino dažādas pilsētas un vietnes, kuras jūs apmeklējat. Spēle arī izmanto dažādus efektus, piemēram, laika maiņu, gaismu un ēnu, kustību un animāciju, kas padara spēli dzīvīgāku un reālistiskāku. Spēle arī izmanto skaņas un mūziku, kas atbilst katram galamērķim un situācijai. Spēle izmanto autentiskas un atmosfēriskas skaņas, kas radīs jums sajūtu, ka jūs tiešām esat tur. Spēle arī izmanto skaistu un dinamisku mūziku, kas pastiprinās jūsu emocijas un noskaņojumu. Spēle 80 dienas apkārt pasaulei ir spēle par grafiku un skaņu.


Spēles priekšrocības un trūkumi
Spēle 80 dienas apkārt pasaulei ir spēle ar daudzām priekšrocībām un dažiem trūkumiem. Spēles priekšrocības ir:


 • Spēle ir ļoti oriģināla un radoša. Tā piedāvā jaunu un interesantu skatījumu uz klasisko romānu un ceļojuma tēmu. • Spēle ir ļoti interaktīva un mainīga. Tā ļauj jums ietekmēt spēles gaitu ar savām izvēlēm un sekām. • Spēle ir ļoti mācību un kultūras bagātinoša. Tā ļauj jums uzzināt daudz interesantu faktus par dažādām valstīm, pilsētām, cilvēkiem un tradīcijām. • Spēle ir ļoti vizuāli un akustiski pievilcīga. Tā izmanto krāsainus un stilizētus attēlus, kā arī autentiskas un atmosfēriskas skaņas. • Spēle ir ļoti izklaidējoša un aizraujoša. Tā piedāvā daudz piedzīvojumu, šķēršļu, briesmu, humoru un romantikas.Spēles trūkumi ir:


 • Spēle var būt nedaudz grūta un sarežģīta. Tā prasa jums būt uzmanīgiem, plānot savu ceļojumu, pieturēties pie budžeta un laika grafika, kā arī risinot dažnedažas probl Spēle var būt nedaudz grūta un sarežģīta. Tā prasa jums būt uzmanīgiem, plānot savu ceļojumu, pieturēties pie budžeta un laika grafika, kā arī risinot dažnedažas problēmas. Tā var būt arī nedaudz nogurdinoša un atkārtojama, ja jūs spēlējat to vairākas reizes. • Spēle var būt nedaudz neaktuāla un neprecīza. Tā atspoguļo 19. gadsimta pasaules karti un viedokli, kas var atšķirties no mūsdienu realitātes un zināšanām. • Spēle var būt nedaudz dārga un nepieejama. Tā ir maksas spēle, kas prasa interneta pieslēgumu un atbilstošu ierīci, lai to spēlētu.Kāpēc spēlēt 80 dienas apkārt pasaulei?
Neskatoties uz dažiem trūkumiem, spēle 80 dienas apkārt pasaulei ir spēle, kas ir vērta jūsu laika un naudas. Tā ir spēle, kas piedāvā jums iespēju izbaudīt piedzīvojumu no mājas, izpētot dažādas pasaules daļas un kultūras, kā arī veidojot savu unikālo stāstu. Tā ir spēle, kas stimulē jūsu iztēli, radošumu un domāšanu, kā arī māca jums par vēsturi, ģeogrāfiju un literatūru. Tā ir spēle, kas jums sagādās daudz prieka, aizrautības un pārsteigumu, kā arī izaicinās jūsu prasmes un spriedumu. Spēle 80 dienas apkārt pasaulei ir spēle par ceļojumu un piedzīvojumu.


FAQ
Šeit ir daži bieži uzdotie jautājumi par spēli 80 dienas apkārt pasaulei:


 • Kur varu iegādāties vai lejupielādēt spēli?Jūs varat iegādāties vai lejupielādēt spēli no oficiālajiem veikaliem iOS, Android un Windows operētajiem sistēmam. Spēles cena ir aptuveni 5 eiro.


 • Vai man ir nepieciešams interneta pieslēgums, lai spēlētu?Jums ir nepieciešams interneta pieslēgums tikai tad, ja jūs vēlaties sinhronizēt savu progresu starp dažādajiem ierīc Jums ir nepieciešams interneta pieslēgums tikai tad, ja jūs vēlaties sinhronizēt savu progresu starp dažādajiem ierīcēm vai arī dalīties ar savu ceļojumu sociālajos tīklos. Citādi jūs varat spēlēt bezsaistē.


 • Vai spēle ir pieejama citās valodās?Spēle ir pieejama angļu, franču, vācu, spāņu, itāļu, krievu un portugāļu valodās. Jūs varat mainīt valodu spēles iestatījumos.


 • Vai spēle ir piemērota bērniem?Spēle ir piemērota bērniem no 12 gadu vecuma, jo tā satur dažus vardarbības, seksualitātes un narkotiku attēlojumus, kā arī dažus sarežģītus vārdus un jēdzienus. Spēle ir arī diezgan grūta un prasa lasītprasmi un domāšanas spējas.


 • Vai spēle ir saistīta ar citām spēlēm vai darbiem?Spēle ir saistīta ar Žila Verna romānu "Apkārt pasaulei 80 dienās", kuru jūs varat lasīt vai skatīties filmas versijas. Spēle ir arī saistīta ar citām inkle studijas spēlēm, piemēram, "Sorcery!" un "Heaven's Vault", kuras jūs varat arī izmēģināt.


 • Kur varu uzzināt vairāk par spēli vai sazināties ar izstrādātājiem?Jūs varat apmeklēt oficiālo spēles mājaslapu https://www.inklestudios.com/80days/, kur jūs varat atrast vairāk informācijas par spēli, tās funkcijām un atjauninājumiem. Jūs varat arī sekot spēles Twitter kontam https://twitter.com/inkleStudios, kur jūs varat redzēt jaunumus, atsauksmes un padomus par spēli. Jūs varat arī sazināties ar izstrādātajiem, sūtot e-pastu uz info@inklestudios.com, ja jums ir kādi jautājumi, ierosinājumi vai problēmas.


グループについて

グループへようこそ!他のメンバーと交流したり、最新情報をチェックしたり、動画をシェアすることもできます。

メンバー

bottom of page